Ako na pôdorys

Bez počítačového softvéru sa v súčasnosti nezaobídeme ani pri plánovaní výbavy interiérov. Poskytuje totiž obrovskú mieru slobody, jednoduché úpravy a pomerne realistické stvárnenie, závislé len na kvalite dostupných modelov nábytku a doplnkov. Predstavujeme vám niekoľko programov, ktoré sú dostupné úplne zadarmo a slúžia na vytváranie modelov interiéru.

 

ONLINE HOMESTYLER – ENG

https://www.homestyler.com/int/home

 

ONLINE – ROOMSTYLER- ENG
https://roomstyler.com

 

 

ONLINE ZAHRADNA
https://www.gardena.com/cz/zivot-v-zahrade/

 

Google SketchUp

Bezplatný program, ktorý v trojrozmernom prostredí umožňuje navrhnúť rozmiestnenie nábytku, ale aj komplet celý byt. Ovládanie je jednoduché, no v aplikácii nájdete aj videonávody pre rôzne funkcie. Súčasťou návrhu je aj vkladanie geometrických tvarov, voľné kreslenie a priestorové navrhovanie. Tento softvér na vytváranie dizajnu umožňuje export hotových modelov do formátu obrázkov, ako aj rôznych ďalších formátov.

 

OFFLINE APLIKÁCIA PO ČESKY

Najlepšie nakoniec? Pre niektorých určite, hlavne pokiaľ si potrpíte na komplexné riešenie a svoj interiér si chcete aj vyrenderovať, aby bol náležite efektný. Sweet Home 3D vám dovolí vytvárať kvalitné rendery (obzvlášť s prídavným pluginom Advanced rendering).Do programu je tiež možné sťahovať nové modely z najrôznejších webových stránok a v mnohých formátoch.

Zdroj: https://stiahnut.sk/magazin/programy-na-navrh-interieru-zadarmo-a-v-3d
Oficialna: http://www.sweethome3d.com/

Kontaktujte nás

Bohužiaľ žiaden operátor nie je dostupný, ale môžete nám poslať email na ktorý Vám budeme čoskoro reagovať.

Odosielam

©2021 Zaxo and Prom Real

or

Log in with your credentials

Forgot your details?